Pobierz darmowe narzędzia

Planujesz działania promocyjno-komunikacyjne, ale nie wiesz od czego zacząć? Poniższe checklisty pomogą Ci zaplanować swoją pracę! Dzięki nim dowiesz się jak wypromować webinar, podjąć dialog z mediami i napisać informację prasową. Zachęcam do pobrania checklist i skorzystania w czasie codziennej pracy, a w przypadku pytań – do kontaktu ze mną!

Checklista #1 - Jak napisać informację prasową?

Czy chcesz nauczyć się pisać przystępne informacje prasowe? Czy wiesz, o czym nie można zapomnieć planując publikację? Sprawdź, czy pamiętasz o najważniejszych elementach w procesie tworzenia treści!
Pobierz

Checklista #2 - Jak (z łatwością) planować webinar?

Nie wiesz jak zaplanować webinar? Masz obawy, że nie uda Ci się zebrać wystarczającej ilości gości? Sprawdź, o czym warto pamiętać planując wydarzenie online i uniknij pomyłek!
Pobierz

Checklista #3 - Jak wdrożyć lead nurturing w swojej firmie?

Nie wiesz, czym jest lead nurturing? Chciałbyś polepszyć relację z klientami w trakcie całego procesu zakupowego? Zobacz, o czym należy pamiętać!
Pobierz

Checklista #4: Jak przygotować się do wywiadu z dziennikarzem?

Jak przygotować się do wywiadu, by odpowiednio zaprezentować swoją wiedzę i doświadczenie? Przygotuj się razem z nami i zaprezentuj w mediach ekspercki wizerunek siebie i swojej organizacji!
Pobierz

Checklista #5: Czy wiesz, jak wystartować komunikacyjnie z nowym projektem?

Startujesz z nowym projektem? Nie zapomnij o komunikacji, która jest kluczem do sukcesu! Skorzystaj z naszych narzędzi i stwórz skuteczny przekaz który będzie zrozumiały dla różnych grup odbiorców.
Pobierz

Checklista #6: Publikujemy w SoME. O czym nie można zapomnieć?

Działania komunikacyjne w mediach społecznościowych są bardzo ważnym elementem kampanii promocyjnych! Skorzystaj z naszych materiałów i przekonaj się, o czym musisz pamiętać, aby Twój przekaz był skuteczny, ciekawy, a przede wszystkim wyróżniający się na tle konkurencji?
Pobierz

Newsletter


  * pola wymagane


   * pola wymagane


    * pola wymagane


     * pola wymagane


      * pola wymagane


       * pola wymagane

       Newsletter

       Otrzymuj unikatowe treści i case study, w jaki sposób komunikować nowe technologie.

       Dziękuję, że dołączyłaś/eś do mojej listy mailingowej