Innowacyjne startupy medyczne z Polski i zza granicy zasługują na pokazanie światu. Rozpoczynam nową inicjatywę –  Health Tech Startup of the Week, która zapozna Was z najciekawszymi projektami.

 

 

Technologia dla zdrowia: innowacyjne projekty, które zmieniają życie

Nowinki technologiczne, aplikacje oraz projekty IT mają ułatwiać nasze życie. Czasami chodzi o oszczędność czasu, zabezpieczenie danych, dostęp do edukacji czy nową jakość rozrywki. Choć wszystkie te obszary są dla nas ważne, nie moglibyśmy się nimi w pełni cieszyć, gdyby brakowało nam… zdrowia. Kiedy medycyna łączy się z nowymi technologiami otrzymujemy projekty, które faktycznie zmieniają życie użytkowników. Mogą to być działania obejmujące wiele kategorii: od skomplikowanych urządzeń medycznych, takich jak mikro kamery endoskopowe, czujniki wykrywające zmiany rytmu serca lub badające jakość snu, po aplikacje mobilne i platformy, których zadaniem jest poprawa samopoczucia, wyciszenie i relaksacja.

Health Tech

Health Tech Startup of the Week

Chcąc docenić najbardziej innowacyjne firmy i projekty medyczne powołałam nową inicjatywę, która ma na celu promowanie rozwiązań technologicznych działających na rzecz zdrowia. 

Health Tech Startup of the Week to nowy cykl publikacji na blogu oraz moim profilu na LinkedIn, w którym co tydzień będę prezentować i przybliżać jeden z ciekawszych startupów lub projektów medycznych. Do zaprezentowania się szerszej publiczności zapraszane są polskie oraz międzynarodowe firmy, których działania realnie wpływają na jakość życia użytkowników, dla których zostały stworzone.

Już na początku grudnia opublikujemy case study dotyczące pierwszego startupu!

 Health Tech

Prowadzisz ciekawy projekt z pogranicza nowych technologii i medycyny lub chcesz polecić rozwiązanie, które znasz lub stosujesz?
Zgłoś się do nas: [email protected]